שירותי פיקוח וניהול פרויקטים

לרכישת השירות ניתן ליצור איתנו קשר בעמוד בשורת התפריט התחתונה

פיקוח וניהול פרויקטים

חברת רואים עולם הנדסה ופרויקטים מתמחה בניהול פרויקטים של בניה, הרחבה ושיפוץ משרדים, בתים פרטיים ומתחמים מסחריים. לחברה ניסיון עשיר בניהול ופיקוח על פרויקטים מורכבים תוך עמידה בתקציבים ובלוחות הזמנים שהוגדרו לפרויקט.

הצוות שמעמידה החברה לכל פרויקט מקצועי, מנוסה ובעל ניסיון וידע המתאימים לצרכי הפרויקט. צוות החברה מקפיד על רמת שירות גבוהה, יחס אישי ותקשורת רציפה עם הלקוח. החברה מלווה את לקוחותיה משלבי הפרויקט הראשונים: אפיון הפרויקט, בחירת נכס, גיוס מתכננים, תכנון, דרך הביצוע ועד לשלב האכלוס והבדק.

ניהול תכנון פרויקטים בבניה

גישת העבודה שלנו מחלקת את ניהול הפרויקטים לשני חלקים עיקריים ובראשם "ניהול התכנון".  שלב זה מתחיל בבדיקה וסקירה ראשונה של דרישות הלקוח, זכויות הבניה, התכנות כלכלית, הגדרת לו"ז ובחירת מתכננים.

התחלת התכנון האדריכלי, ליווי ופיקוח על התכנון וביצוע תיאום מהנדסים יועצים כבר בשלב התכנון הראשוני, הכנת בקשה להיתר. ליווי וזירוז התהליך מול רשויות התכנון בבדיקה של הבקשה להיתר, הבאת האישורים הנדרשים וקבלת ההיתר בניה.

ניהול ביצוע פרויקטים בבניה

"ניהול ביצוע" הינו השלב השני והוא מתחיל במקביל לקידום האישורים לקבלת היתר הבניה.

מקבלת החלטת ועדה מקדמים את הכנת תכניות אדריכלות לביצוע יחד עם שאר תכניות העבודה של המהנדסים יועצים.

מגבשים לוח זמנים מתוכנן לביצוע, מבצעים אומדן תקציבי מעודכן, מחליטים על שיטת התמחור הנדרש לביצוע ופונים לקבלנים ובוחרים קבלן מבצע ממועד התחלת עבודות הבניה המיקוד עובר ללו"ז עבודה של קבלני הביצוע בפרויקט, ליווי מקצועי בזמן הבניה ופיקוח מקצועי מצד המתכננים.

שלב הביצוע הוא השלב האחרון בתחנה של הפרויקט אך היא גם השלב הקריטי שכן בו כל של התכנון וההיתרים מתגבש לביצוע המבנה האמיתי.